Lokalizacja

Lokalizacja parku na mapie

Dojazd do parku

Zapoznaj się ze wskazówkami dojazdu do naszego parku. Niezależnie czy poruszasz się autem, pociągiem czy rowerem, pomożemy Ci do nas dotrzeć 😉

  Samochodem

Z kierunku Kołobrzeg jadąc drogą nr 102  wjeżdżasz do Międzyzdrojów i jedziesz cały czas prosto, a za Stacją Paliw Statoil ujrzysz nasz park i skręcisz w prawo na bezpłatny parking przy naszym parku.

Z kierunku Świnoujście jadąc drogą nr S3 lub nr 93 skręcasz zjazdem na Międzyzdroje, na pierwszym rondzie skręcasz drugim zjazdem i za wiaduktem po lewej stronie ujrzysz nasz park i skręcisz w lewo na bezpłatny parking przy naszym parku.

Z kierunku Szczecin jadąc drogą nr S3 skręcasz zjazdem na Międzyzdroje, na pierwszym rondzie skręcasz drugim zjazdem i za wiaduktem po lewej stronie ujrzysz nasz park i skęcasz w lewo na bezpłatny parking przy naszym parku.

  Pociągiem

Wysiadając na stacji Międzyzdroje idziesz w kierunku centrum i następnie dochodząc do ulicy Niepodległości skręcasz w lewo i idziesz cały czas prosto, a za Stacją Paliw Statoil ujrzysz nasz park po prawej stronie.

  Autobusem nr 10

Z Międzyzdrojów wysiadasz na przystanku za wiaduktem. Ze Świnoujścia wysiadasz na przystanku przed wiaduktem.

Naszym minibusem

Od maja 2016 roku uruchamiamy bezpłatną linię miniautobusów, które dowiozą Cię do naszego parku. Planowane odjazdy ze skrzyżowania ulic Zdrojowej i Bohaterów Warszawy. Najłatwiej mając za plecami wejście na molo skręcasz w prawo i idziesz prosto, aż zobaczysz przystanek naszych minibusów.

Na piechotę

Kierując się naszymi banerami reklamowymi, dotrzesz do naszego parku.